Česky English Deutsch Italiano Español

Recyklace plastů - Remiva, s.r.o. Recyklace plastů a plastových materiálů

VÍTEJTE V NOVÉ ETAPĚ SPOLEČNOSTI Remiva,s.r.o.

REMIVA s.r.o. Společnost REMIVA s.r.o. vznikla v roce 1998 jako sesterská organizace firmy Miroslav Vala - MARCUS. Obě firmy fungovaly souběžně v stejném oboru až do srpna 2007,  kdy firma Miroslav Vala – Marcus převedla svou činnost na společnost  Remiva, s.r.o. V současné době patří REMIVA s.r.o. mezi největší zpracovatele plastových technologických odpadů z výroby v ČR.

V roce 2006 jsme jako první firma v České republice představili na veletrhu PLASTEX 06  v Brně recyklaci pěnového polystyrenu (EPS). Za rok 2006 jsme zrecyklovali a dodali zpět do výroby přes 900.000 m3 (450 tun/rok) pěnového polystyrénu. O rok později  jsme obdrželi na tento produkt certifikát a registrovanou známku: “Remistyren“. V roce 2007 jsme recyklovali již více než 1.500.000m3 (700 tun/rok) pěnového polystyrenu.

V dubnu roku 2011 bylo ničivým požárem v naší společnosti zničeno 99% všech technologií na recyklaci včetně laboratoře a téměř všechny suroviny.

Náš nový provoz se nachází stále na stejné adrese a to v místech, kde naše zadní budovy nebyly nijak zasaženy touto událostí. Nová výroba na recyklaci plastů byla znovu spuštěna již v roce 2012 a to zkušebním provozem v červenci. Konečné schválení celého provozu pak bylo již koncem září 2012. Aktuální kapacita naší výroby je 200t granulátů a 150 t drtí měsíčně. Celkový objem dodaných drtí či granulátů je do 500 tun za měsíc.

Tím, že došlo k podstatnému snížení množství technologií, ale hlavně mnohem menšímu množství skladových a výrobních ploch, byli jsme nuceni některé typy materiálů vyloučit z našeho programu. Nicméně budeme rádi, pokud nás oslovíte k cenové nabídce.

Jsme velmi rádi, že jsme v tak krátké době byli schopni sice menšího, ale výkonného a se špičkovými a nejmodernějšími recyklačními linkami nového provozu.

Proto Vy, naši klienti a potenciální zákazníci, pokud  budete mít starost co s Vaším plastovým odpadem, obraťte se prosím na nás. Rádi Vám poradíme či vykoupíme vaše odpady.

S přáním lepšího životního prostředí vás zdraví kolektiv společnosti Remiva, s.r.o.