Česky English Deutsch Italiano Español

Recyklace plastů - Remiva, s.r.o. Recyklace plastů a plastových materiálů

Remiva,s.r.o. - VÝROBA

Naše společnost používá v současné době technologie, které se řadí k nejšpičkovějším na světě.

Jelikož zpracováváme  odpady nadrozměrné, jako jsou boule (koláče) z najíždění výroby, dále pak vlákna, textilie netkané i tkané, fólie nejen čisté, ale i potištěné, piliny, hobliny, desky, profily atd., máme v našem portfoliu technologií několik typů a druhů strojů.

Předdrtič

pro předdrcení velkých a těžkých kusů plastů. Do váhy 20kg/kus. Výstupní velikost předdrtě je 20-50mm

Nožové mlýny pro výrobu standardní drti frakce 4-10mm

Jedná se o nožové mlýny se středním hodinovým výkonem do 450kg/hod. Naše mlecí linka obsahuje mimo jiné i koncové odprášení každé drtě. Dále je to magnetická separace drti. A úplně na závěr separace nemagnetických kovů jako je mosaz, měď, hliník či nerez.

Regranulační linky

Erema - poslední špičkový model od tohoto světového výrobce granulačních linek. Tato technologie nám umožňuje přímou granulaci bez předchozího předdrcení plastových odpadů či drcení na velikost 8-12mm. Je schopna granulovat přímo materiály jako jsou vlákna,textilie ...atd.

Homogenizace

Na přání zákazníka homogenizujeme všechny námi dodávané granuláty. Jsme schopni homogenizovat jednu dávku až do 8 tun. Podle měrné hmotnosti materiálu. Tímto způsobem docílíme sjednocení všech barev na jeden odstín. Nejdůležitější výsledek je ovšem sjednocení Mfi v každém místě hmoty. Tím nedochází při dalším zpracování k pulsování Mfi. Nastavení výroby je tím mnohem jednoduší a efektivita výroby vyšší.

REMIVA s.r.o. - linka přední část
REMIVA s.r.o. - linka zadní část