Česky English Deutsch Italiano Español

Recyklace plastů - Remiva, s.r.o. Recyklace plastů a plastových materiálů

Remiva,s.r.o. - NOVINKY

20.6.2017

Společnost Remiva,s.r.o. prošla v na začátku května certifikačním auditem pro systém jakosti ISO 9001:2016. V červnu jsme pak obdrželi certifikát od společnosti TÜV SÜD Czech o splnění všech podmínek výše zmíněného systému ISO9001/2016. Děkujeme všem, kteří se na zavedení nového systému v naší společnosti podíleli.

Certifikát je možno stáhnout „zde“.

Nový přírůstek do Laboratoře:

Na základě stále se zvyšujících nároků na testování a hlavně pro zrychlení dodávek vzorků k vám zákazníkům, jsme v lednu pořídili další Laboratorní extruder.

Jedná se o souběžný dvou šnekový extruder 2x20/42D s možností míchání aditiv nebo prášků až ve třech segmentech. Zařízení je určeno pro míchání malých množství s výkonem do 20kg/hodinu s požadavkem nejvyšší kvality vmíchávání komponentů do sebe.

Věříme, že se naše služby pro vás zákazníky opět zrychlí a zkvalitní.

REMIVA s.r.o. - laboratorní compoundační linka
REMIVA s.r.o. - laboratorní linka detail

Zkušební provoz

Od září 2016 vstupujeme do zkušebního provozu vývojového centra pro compoundy a technické materiály typu PA,PC,PC/ABS,POM,PBT..atd.

Spuštěna výroba

Dále jsme spustili výrobu PP materiálů plněných Talkem nebo CACO3 více v sekci: “ Remilen“

Laboratoř

Do nových prostor je přestěhována a doplněna dalšími zařízeními nová laboratoř.

V průběhu září 2016 začínáme dělat jako další z testů:

  • Trhací zkouška
  • Průtažnost materiálů

Byl navržen a vyroben nový prototyp laboratorního extruderu X1, pro velmi malé zkoušky míchání materiálů a to do 7,5kg/hod. Na tomto zařízení můžeme testovat poměry jak materiálů tak barviva či jiných aditiv. tento extruder bude nyní 1 rok testován a případně vylepšován a pokud se osvědčí, pak v roce 2017 bude uvedena výroba tohoto zařízení pro další distribuci k vám zákazníkům.